Klasse Utdanning Kontaktlærer
1BAA Vg1 Bygg og anleggsteknikk Terje Omestad
1BAB Vg1 Bygg og anleggsteknikk Aslak Engesland
1BAC Vg1 Bygg og anleggsteknikk Preben N. Haave
1BAD Vg1 Bygg og anleggsteknikk Samir Teskerediz
1BAE Vg1 Bygg og anleggsteknikk Glaudio J. Gomez
1BAF Vg1 Bygg og anleggsteknikk Alexander E. Rogn
1BAG Vg1 Bygg og anleggsteknikk Jan Kåre Vinvand
1BAH Vg1 Bygg og anleggsteknikk Arne Andersen 
1BAI Vg1 Bygg og anleggsteknikk, minoritetgr Egil Gundersen
1DHA Vg1 Design og håndverk Tone M. Salvesen
1DHB Vg1 Design og håndverk Lene Katrine Kjevik
1DHC Vg1 Design og håndverk Anne Sofie Valeur
1DHD Vg1 Design og håndverk, arb.livstrening Gunn H. Hoff
1KDA Vg1 Kunst, design og arkitektur Marianne Kjelleberg
1KDB Vg1 Kunst, design og arkitektur Linn S. Gyldenaas
1MEA Vg1 Medier og kommunikasjon Cornelia Helvoirt / Ragnhild Beite
1MEB Vg1 Medier og kommunikasjon Gøran Byggstøyl / Elke Tarraldsen
1MEC Vg1 Medier og kommunikasjon Monica Urdalen / Jostein Drange
1RMA Vg1 Restaurant- og matfag Kari A. Mysen
1RMB Vg1 Restaurant- og matfag Gro Hilde Albrigtsen
1RMC Vg1 Restaurant- og matfag, minoritetesgr Rolf Kristiansen
1STA Vg1 Studiespesialisering Victoria Scheie
1STB Vg1 Studiespesialisering Anette Dalseth
1STC Vg1 Studiespesialisering Jan Ole Mikalsen
2BABYA Vg2 Byggteknikk John Øystein Larsen
2BABYB Vg2 Byggteknikk Jan Arild Osmundsen
2BABYC Vg2 Byggteknikk Terje Nilsen
2BABYD Vg2 Byggteknikk, minoritetsgr Kjell Tangstad
2BABYG1 Vg2 Byggteknikk / betonglærling Ole Widar Byremo
2BABYG2 Vg2 Byggteknikk / betonglærling Ole Widar Byremo
2BABYH1 Vg2 Byggteknikk / tømrerlærling Svein Åsland
2BABYH2 Vg2 Byggteknikk / tømrerlærling Svein Åsland
2BABYI1 Vg2 Byggteknikk / byggdriftslærling Svein Åsland
2BAKEA Vg2 Klima-, energi- og miljøteknikk Karstein Voie
2BAKEB Vg2 Klima-, energi- og miljøteknikk Roger Gullesen
2BAOFA Vg2 Overflateteknikk Harry Hartvigsen
2BATRA Vg2 Treteknikk Arild Moen
2DHFRA Vg2 Frisør Bente Bjørk
2DHIUA Vg2 Interiør og utstillingsdesign Ellen Hilde Jakobsen
2KDA Vg2 Kunst, design og arkitektur Synnøve Thomassen
2MEA Vg2 Medier og kommunikasjon Joni Helene Jensen
2MEB Vg2 Medier og kommunikasjon Sidsel Jørgensen
2MEC Vg2 Medier og kommunikasjon Ana Margarita Quinteros
2RMKOA Vg2 Kokk- og servitørfag Thorgeir Sandnes
2RMKOB Vg2 Kokk- og servitørfag Thorgeir Sandnes
2RMMFA Vg2 Matfag Kurt Standnes
2RMMFB Vg2 Matfag, minoritetsgr Andreas I. Nielsen
2STA Vg2 Studiespesialisering, realfag Ann Kristin Omdal
2STB Vg2 Studiespesialisering, språk Ingunn S. Haugen
2STC Vg2 Studiespesialisering, språk Irene N. Haugen
3BABYA1 Fagopplæring i skole, 1 år Knut B. Sollid
3BABYA2 Fagopplæring i skole, 2 år Knut B. Sollid
3BABYA3 Fagopplæring i skole, 3 år Knut B. Sollid
3DHINA Vg3 Interiør Olga Wenche Mortensen
3MKSTA Vg3 Medier og kommunikasjon, studieforb. Helle Bergan
3MKSTB Vg3 Medier og kommunikasjon, studieforb. Jon Einar Nybøen
3STA Vg3 Formgivingsfag Hilde Gamman / Charlotte S. Ims
3STB Vg3 Studiespesialisering, realfag Espen Åsland
3STC Vg3 Studiespesialisering, språk Jon Olav Sørhaug
3STD Vg3 Studiespesialisering, språk Tone Johannessen
3STPA Vg3 Påbygg studiekompetanse Fatlum Bajrami
3STPB Vg3 Påbygg studie- og yrkeskompetanse Merete J. Peersen


Kontaktinformasjon til våre ansatte finner du her...

av Møller, Marlén Nygård, publisert 6. juli 2016 | Skriv ut siden